Mungesë e madhe e Skocisë, ylli i Premier Ligës do të mungojë përballë Shqipërisë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 16:10

Mungesë e madhe e Skocisë, ylli i Premier Ligës do të mungojë përballë Shqipërisë

Tom Karni është mungesa e madhe e Skocisë në Ligën e Kombeve. Ai do të mungojë për ndeshjet me Belgjikën dhe Shqipërinë. Mesfushori i Fulhamit do të qëndrojë larg fushave për plot 1 muaj. I

410102_TS_30-08-18_3241014832_

shte një dëmtim në kavilje gjatë ndeshjes me Burnlei e cila do ta mbajë jashtë fushave. Kështu lojtari do ti nënshtrohet rekuperimit të plotë dhe ky është një lajm i mirë për skuadrën e Panuçit i cili gjithashtu ka probleme e mbrojtjen.

aleksandar-mitrovic-cropped_wk3chy90v2yb1g2vppi835qp8

www.minuta90.com