Mançester Siti mendon afrimin e bujshëm, Guardiola kërkon në skuadër yllin e Realit të Madridit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 18, 2022 | 22:34

Mançester Siti mendon afrimin e bujshëm, Guardiola kërkon në skuadër yllin e Realit të Madridit

Toni Kros ende nuk ka rinovuar me Realin e Madridit dhe pritet të largohet nga “Galaktikët” në fund të këtij sezoni.

TONI KROS

Në garë për të është hedhur menjëherë Mançester Siti, me Guardiolën që kërkon të përforcojë mesfushën.

Duke parë që gjermani pritet të largohet në fund të sezonit, “Qytetarët” mund ta bindin atë me anë të një page të lartë.

Gjithsesi nga ana e Toni Kros nuk ka ende asnjë reagim, por një ribashkim me Guardiolën shihet i mundur sipas mediave angleze.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"