Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2022 | 8:24

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Holanda dhe Anglia me frikë, Argjentina i luan të gjitha

Partizani, 7 futbollistë në “ajër”

Tirana, dëmtohet Toshevski

Nejmar mungon 10 ditë, Riçarlison: Dikur më vinin pistoletën në kokë

Qejf dhe drekë te Nusreti, Spanja gati për “Pancerat”

Brand nuk fshihet para iberikasve: Jemi zhytur në m…

I kanë mundur 17-1, Deshamp: Edhe 1 pikë OK

EDITORIAL

Nuk ka më befasi, ka globalizim/ Nga BESNIK DIZDARI

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

OPERACIONI I DEA/ Vartësi i Ballukut kapet me 40 milionë euro drogë

“Olsi qëndron pas vjedhjes 2.2 miliardë eurove përmes bitcoin”, Berisha: Edi Rama do të bëhet më i pasur se Alabbari

Anglia, shqiptarët thyen rekord për hyrjet ilegale

“Zonat rurale kanë bërë regres, është rritur varfëria e papunësia”

Në nderim të Aleks Luarasit, Rektori Ruka: Profesori ishte emblemë e urtësisë

Ardit Çuni: Ju rrëfej armiqësitë në “Dancing” dhe zërat për emrin e fituesit

Projekti 2 miliardë euro “bind” 74 deputetët e maxhorancës, votohet në orën 2 të mëngjesit

OPINION

Sfidat globale: Fundi apo fillimi i historisë/ Nga ARBEN PAPA

Ka ardhur koha që të bashkohet Kosova me Shqipërinë/ Nga SHPENDI TOPOLLAJ

110 vjet Pavarësi, po bashkim Kombëtar?/ Nga EKREM SPAHIU

PANORAMASPORT.AL