Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 8:20


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Roma, lavdia nis në Tiranë

Tirana feston, Kukësi dhe Vllaznia në ankth

Teuta kampione, bën ligjin në Shkodër

Një sport që mbase s’e dinit se ekzistonte, tani e gjeni në Tiranë!/ ALBANIA PADEL GROUP

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

BANESAT PARA ’91/ Del formulari i aplikimit për legalizimin e shtëpive

Roma fiton në Tiranë “Conference League”. Festë, muzikë e birra nga të dyja tifozëritë

Pas dhënies me fajde të 140 mijë paundëve, kreu i Tatimeve, Ceno Klosi, rrezikon deri në 3 vite burg

Ilir Meta dhe Yuri Kim, bashkë kundër trafikimit të qenieve njerëzore

Lista me 1118 infermierët në pritje për t’u punësuar

Gent Sejko: Stabiliteti i çmimeve dhe ai financiar, objektiv kryesor

“Plan për të likuiduar diktaturën e proletariatit”, akuzat ndaj Këllezit, Theodhosit, Lubonjës e Katit

OPINION

Mjeku kuron, natyra shëron…/SHEFQET DELIALLISI

Kur ekonomia mund politikën/ RINALD MUÇA

Aktiviteti artistik me kuota të larta cilësie/ LEKË TASI

PANORAMASPORT.AL