Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 8:18


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

“Diktatorët” e federatave, Duka i dyti në Europë

Kupa si shpëtim, Dinamo dhe Partizani i luajnë të gjitha

Broja në modë, sheikët bëjnë çmenduri për yllin shqiptar

Me laps për titullin, Tiranës i buzëqesh kalendari

Vllaznia feston në Vlorë, por Flamurtari shpreson

Vlahoviç, pse Juvja po investon 140 milionë euro

Dëmtohet Kesi, Milani gati ta ndëshkojë

Gosens bën me krahë Interin, pritet Kaisedo

Prapaskenat, si e tradhtoi Pike Mesin te Barça

Eksod yjesh, Kahn: Bajerni, mbi të gjithë

Egnatia tremb Laçin, Teuta do kthesën në Korçë

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”:

panorama

Skema e re, si ndahet fondi për ish-pronarët

Puthja e parë lesbike në teatrin shqiptar në ‘58, Tinka Kurti rrëfen episodin me Roza Anagnostin në skenë

Sali Berisha sulmon Yuri Kim: Sillet si sekretare ideologjike e PS dhe zëdhënëse e Lul Bravës

Gent Sejko: Të rritet kreditimi në bujqësi, tepër i ulët

Tritol Armand Dukës, si u tradhtua autori i sulmit

Vrau mikun e tij, Prokuroria kërkon 20 vjet burg për dhëndrin e Qazim Sejdinit

Polifonia shqiptare s’ka lidhje me iso-polifoninë e sirenave greke

OPINIONE

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë / PREÇ ZOGAJ

Pyetjet e munguara të Ramës në Këshillimin Kombëtar / NIKOLLAQ NERANXI

Nën darën e krimit që në janar / PËLLUMB NAKO

Nevoja e një programi të veçantë edukimi në shkolla / SABA LAMA

PANORAMASPORT.AL