Kukësi zyrtarizon edhe dy mbrojtësa

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 1, 2016 | 14:23

Kukësi zyrtarizon edhe dy mbrojtësa

Lapidar Lladrovci dhe Resul Kastrati janë dy përforcimet e reja të skuadrës së Kukësit.

resul kastratiVerilindorët kanë zyrtarizuar ditën  e sotme mbrojtësin kosovar Lladrovci dhe durrsakun Kastrati si dy lojtarët më të ri të ekipit.

lapidar lladrovci

25-vjeçari i Feronikelit dhe 22-vjeçari i ardhur nga Teuta rrisin konkurencën në repartin difensiv, ndërkohë do të vihen në urdhrat e trajneri Duro menjëherë.

 


www.minuta90.com