Tirana-goool

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 26, 2012 | 8:37


Tirana-goool

Tirana-goool

Gilman Lika dhe lojtaret e Tiranes, duke festuar shenimin e golit te pare, gjate ndeshjes se futbollit, Partizani-Tirana, 1-2, e vlefshme per Kupen e Shqiperise, e luajtur ne stadiumin Qemal Stafa, ne Tirane.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

0 Komente Shfaq Komente Fshih komente

Shkruaj nje koment

www.minuta90.com