Tirana-goool

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 26, 2012 | 8:37


Tirana-goool

Tirana-goool

Gilman Lika dhe lojtaret e Tiranes, duke festuar shenimin e golit te pare, gjate ndeshjes se futbollit, Partizani-Tirana, 1-2, e vlefshme per Kupen e Shqiperise, e luajtur ne stadiumin Qemal Stafa, ne Tirane.