KATEGORIA E TRETË/ AF Elbasani nuk di të ndalë goleadat, shkatërron Drinin me 8 gola

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 17, 2021 | 15:16

KATEGORIA E TRETË/ AF Elbasani nuk di të ndalë goleadat, shkatërron Drinin me 8 gola

Pas fitores 0-5 në debutimin në Kategorinë e Tretë, AF Elbasani vijon me goleadat teksa ka shkatërruar me 8 gola ekipin e Drinit në transfertë.

AF ELBASANI

Skuadra e Stojkut nuk di të ndalet teksa në dy javë kampionat kanë shënuar 13 gola dhe nuk kanë pësuar asnjë.

Me këtë sukses ekipi elbasanas kryeson Kategorinë e Tretë bindshëm në këto dy javë.

REZULTATI FINAL –

DRINI 0-8 AF ELBASANI

Autogol, Mici, Ferhati (x2), Hyshmeri, Gava, Çota, Xhelili

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"