Kamza zyrtarizon ish-portierin e Juventusit, firmos kontratë 1 vjeçare

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 22:14

Kamza zyrtarizon ish-portierin e Juventusit, firmos kontratë 1 vjeçare

Kamza ka zyrtarizuar portierin Mario Kirev. Klubi ka njoftuar se bullgari ka nënshkruar një kontratë 1 vjeçare me klubin.

40863337_1097754707059236_5708268409788039168_n

 

Kirev në të kaluarën ka qenë pjesë e Slavias së Sovias, Juventusit, Grasshoperist, Thun, Poli Timishoara, Otl Slatina, Slavia Sofia dhe Nea Selamina. 29-vjeçari së fundmi është aktivizuar në kampionatin qipriot ku ka luajtur 9 takime. Ja njoftimi i plotë i klubit :

kamza

kirev

kir

www.minuta90.com