Kamza largon Halilajn, firmos me ish-portierin e Tiranës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 4, 2018 | 13:01

Kamza largon Halilajn, firmos me ish-portierin e Tiranës

Kamza ka njoftuar afrimin e portierit të ri të ekipit, Ilir Avdylin. Ish-portieri i Tiranës ka gjetur akordin me presidentin Qarri, dhe ka firmosur kontratë 1-vjeçare me ekipin.

avdyli qarri

Më herët, klubi ka njofutar edhe ndërprerjen e bashkëpunimit me portierin Argent Halilaj.


www.minuta90.com