I hakëruan celularin, futbollistit të kombëtares italiane i publikojnë foto nudo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 23:21

I hakëruan celularin, futbollistit të kombëtares italiane i publikojnë foto nudo

Mesfushori i Sasuolos dhe kombëtares italiane, Davide Fratezi, e gjeti veten në telashe, teksa i hakëruan telefonin dhe i publikuan në “Instagram”, selfie nudo. Më pas ajo u fshi shpejt dhe futbollistii publikoi një mesazh për të shpjeguar plotësisht situatën.

-640-0-62ba159878ea0

“Më falni djema, por dikush më ka hakuar në një farë mënyre telefonin dhe kjo fotografi është publikuar… Më falni”, shkroi Fratezi.

-640-0-62ba158412ea6 (1)

Pavarësisht se fotoja nudo u fshi, njerëzit nxituan ta ruanin ajo tani është bërë virale në rrjetet sociale.

22-vjeçari është në proces të një transferimi te Roma, me një kosto prej mbi 20 milionë euro. Për sa i përket kombëtares italiane, mesfushori ka regjistruar 3 paraqitje, të gjitha në Ligën e Kombeve, këtë muaj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"