Humbja në shtëpi, trajneri i njohur jep dorëheqjen nga skuadra e Kategorisë së Parë pas vetëm 4 ndeshjesh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 9, 2020 | 0:05


Humbja në shtëpi, trajneri i njohur jep dorëheqjen nga skuadra e Kategorisë së Parë pas vetëm 4 ndeshjesh

Stavri Nica është një emër tepër i shquar në trajningun shqiptar. 65-vjeçari i cili mori drejtimin e Erzenit në datën 25 dhjetor të vitit 2019, ka dhënë dorëheqjen nga skuadra shijakase pas 4 ndeshjesh në drejtimin e kësaj skuadre.

stavri nica

Humbja në shtëpi ndaj Egnatias, nuk është pritur mirë nga tekniku Nica, i cili iu ka paraqitur menjëherë dorëheqjen drejtuesve.

Erzeni

Në 15 ndeshje të luajtura, Erzeni ka arritur të sigurojë vetëm 18 pikë, duke hyrë në vallen e skuadrave që rrezikojnë të dalin nga kategoria. Kujtojmë që kjo ishte skuadra e dytë që Nica drejtoi në Kategorinë e Parë, në këtë sezon, pasi më herët ishte pjesë e Devollit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com