Akuza për “hakmarrje” pornografike, ish-lojtari i Fiorentinës dënohet me 6 muaj burg

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 15:18

Akuza për “hakmarrje” pornografike, ish-lojtari i Fiorentinës dënohet me 6 muaj burg

Ish-lojtari i Fiorentinës dhe i Uest Hemit, Tomas Repka është dënuar me gjashtë muaj burg nga gjykata e Brnosë. 44-vjeçari çek akuzohet për reklamim të shërbimeve seksuale të ish-gruas Vadka Erbova në internet.

407925_TS_23-08-18_2383385519_

Gjithashtu edhe partneri aktuale e ish-futbollistit, Katerina Kristelova, është gjobitur me 50 mijë CZK për bashkëpunim duke postuar një nga 3 reklamat.  Kujtojmë që Repka ka qenë një lojtar i rëndësishëm te kombëtarja çeke teksa është aktivizuar  46 takime nga vitit 1994 deri në 2001.


www.minuta90.com