“Goca sa një lopë shkon e…”, Nevina Shtylla pëson një incident

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 16:14


“Goca sa një lopë shkon e…”, Nevina Shtylla pëson një incident

Ish-moderatorja sportive, Nevina Shtylla ka pësuar një incident të vogë një javë përpara se të startojë sezonin e ri televiziv.

nevina shtylla5

Nëpërmjet një Instastory ka bërë me dije se është rrëzuar dhe madje është vrarë duke u bërë me shenja në njërin prej gjunjëve. Këtë incident ajo duket se e ka marrë me nota humori, pasi ka shkruar mbi foto:

“E që thoni juuuu… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës e i bën gjunjët si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala.”

nev

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com