FOTOT/ U “arratisën” me pushime, Oriola Marashi publikon pamjet duket u ledhatuar dhe përqafuar me Eros Grezën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 28, 2020 | 16:19


FOTOT/ U “arratisën” me pushime, Oriola Marashi publikon pamjet duket u ledhatuar dhe përqafuar me Eros Grezën

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë arratisur me pushime së bashku, ndërsa destinacionin kanë vendosur që të mos e zbulojnë.

Ndërsa shijojnë kohën së bashku, modelja ka ndarë momente intime me futbollistin. Ajo publikoi pamje teksa ledhatonte dhe përqafonte Eros Grezdën, i cili ishte kthyer me kurriz nga kamera duke mos zbuluar fytyrën.

Gjithashtu çifti postuan në rrjetet e tyre sociale foto e video nga vende të përbashkëta, duke përforcuar dyshimet se janë bashkë.

Oriola Marashi dhe Eros Greza u raportuan se patën një krizë në çift për shkak të xhelozisë vetëm një muaj pasi shpallën fejesën.

Megjithatë duket se janë sqaruar me njëri-tjetrin dhe po shijojnë momentet e dashurisë së bashku.

/Panoramaplus.al

       

             
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com