FOTOT HOT/ Bukuroshja seksi e “tepron”, partnerja e ish-futbollistit të Milanit i vë “flakën” Instagramit me format bombastike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2021 | 17:25


FOTOT HOT/ Bukuroshja seksi e “tepron”, partnerja e ish-futbollistit të Milanit i vë “flakën” Instagramit me format bombastike

Majoh Barbeito e mban shumë të lartë linjën. Janë të shumta fotot që e portretizojnë, ndërkohë që stërvit fizikun e saj.

E dashura e Okamposit666

Në postimin e saj të fundit në “Instagram”, partnerja e Lukas Okampos, sulmuesit të Sevijes dhe Argjentinës, ka publikuar një seri postimesh ku ka shfaqur format e saj për gëzimin e ndjekësve.

Okampos6554 Okampos654 okampos6 okampos e dashura e dashura e Okampos Majoh4 Majoh

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/