FOTOLAJM/ Sulmuesi i Teutës shpërtheu në lot pas ndeshjes me Tiranën, ja arsyeja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2021 | 23:48


FOTOLAJM/ Sulmuesi i Teutës shpërtheu në lot pas ndeshjes me Tiranën, ja arsyeja

Sulmuesi i Teutës, Ildi Gruda, është parë duke qarë në përfundim të ndeshjes me Tiranën në “Selman Stërmasi”.

gruda ildi qan

FOTO: F.HAZISLLARI

Shkodrani ishte shumë i mërzitur për rastet e humbura në përballjen e të shtunës, por shokët e skuadrës dhe pjesëtarët e stafit teknik i dhanë kurajo. Siç shihet në foto, zv.trajneri Hodo dhe mbrojtësi Kuro përpiqen ta qetësojnë.

Kujtojmë se sulmuesi këtë sezon ka shënuar vetëm një gol me durrsakët, atë në fitoren 2-0 ndaj Bylisit.

ildi gruda qan

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/