FOTOLAJM/ Përmbysën Tiranën, Kukësi “mburret” me sulmin: Po doni gola, telefononi 3 J-të

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 7, 2019 | 20:41


FOTOLAJM/ Përmbysën Tiranën, Kukësi “mburret” me sulmin: Po doni gola, telefononi 3 J-të

Fitorja me përmbysje ndaj Tiranës ka gëzuar pa masë skuadrën e Kukësit.

kukesii

Në faqen zyrtare të nënkampionëve të Shqipërisë, është publikuar fitorja 1-3 ndaj bardhebluve me komentin epik ‘’Telefononi 3 J-të’’ duke iu referuar mbaresës së 3 golashënuesve të verilindorëve të takimin e sotëm ‘’ShkurtaJ, GavazaJ dhe AbazaJ’’.

Skuadra e Shpëtim Duros realizoi sot paraqitjen më të mirë të këtij sezoni duke arritur tashmë të shkurtojë diferencën me rivalët e Partizanit, të cilët u dorëzuan në Ballsh përpara Bylisit duke u mposhtur me rezultatin 2-1.

79820557_568094384023763_3135445032249589760_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com