FOTO/ U fotografuan në hotelin luksoz, Mbape i “fiksuar” pas Beatrix Ramosajt! Shikoni çfarë bën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 22:10

FB Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ U fotografuan në hotelin luksoz, Mbape i “fiksuar” pas Beatrix Ramosajt! Shikoni çfarë bën

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit. Festa e Halloween këtë vit e gjeti në një hotel luksoz në Paris duke festuar me kushërirën e saj.

beatrix-1

Vajzat u panë atje nën shoqërinë e dy yjet e PSG-së, Nejmar dhe Mbape. Mesa duket futbollisti francez dhe këngëtarja i kanë ruajtur kontaktet dhe janë miqësuar me njëri tjetrin. Kjo është kuptuar nga veprimi i fundit që Mbape bëri.

Nejmar Mbape me kengetaret shqiptare

Në postimin e fundit që këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’, në të cilën ajo shihet duke pozuar në stadium, Mbape e ka pëlqyer foton e këngëtares, duke e ndjekur këtë të fundit në rrjetet sociale.

beatrix-7 beatrix-3 beatrix-4

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com