Foto “toples”, basketbollistja italiane zhvishet në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 22, 2020 | 0:23


Foto “toples”, basketbollistja italiane zhvishet në “Instagram”

Valentina Vinjali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

valentina

Ajo shfaqet “topless” duke bërë “selfie” para pasqyrës. Postimin i bukuroshes ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social.

valentina55 vale valentina vinjali valentina vinjali5 valentina2 valentina4 valentina6
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com