FOTO/ Patrioti Tare, pushimet në Dhërmi duke menduar si do blejë dy… shqiptarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 23:55


FOTO/ Patrioti Tare, pushimet në Dhërmi duke menduar si do blejë dy… shqiptarë

Igli Tare po i kalon ditët e pushimeve në Dhërmi. Edhe këtë vit nuk ka hequr dorë nga tradita, teksa ato pak ditë relaksi që Lacio dhe puna e ngarkuar ia lejojnë, po i kalon në vendlindje.

117527891_301998867542335_4035031587266596162_n
Vlonjati është fotografuar nga paparaci i “Panorama Sport”, teksa krejt i vetmuar në shezlong po shijon pamjen nga deti.

Ndërkohë, gjatë këtyre orëve ai ka mbyllur një marrëveshje parprake me Silvën e Sitit dhe po përpiqet të veshë me fanellën e Lacios edhe Marash Kumbullën me Vedat Muriqin. I duhet të mposhtë konkurrencën e klubeve të mëdha, por deri tani ia ka dalë që të surprizojë me goditje të mëdha.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com