FOTO/ Ish-e dashura e Bobo Vierit i tërbon të gjithë në “Instagram”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 23:07

FOTO/ Ish-e dashura e Bobo Vierit i tërbon të gjithë në “Instagram”

Jazma Kendrik i ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram”.

qvqsv

Modelja superseksi, e cila në të shkuarën ka pasur një lidhje me ish-futbollistin e famshëm italian Kristian Vieri, duket në një formë të shkëlqyer dhe po i shijon pushimet e saj në bregdet.

addfwdfw

Bukuroshja ka marrë komplimente të shumta nga fansat për format e saj të mrekullueshme.

qwdqd

www.minuta90.com