FOTO/ Hysaj nis pushimet, mbrojtësi i Kombëtares poston nga resorti luksoz me bashkëshorten

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2022 | 20:00


FOTO/ Hysaj nis pushimet, mbrojtësi i Kombëtares poston nga resorti luksoz me bashkëshorten

Teksa mbaroi angazhimet me ekipin kombëtar, duke qëndruar edhe në ndeshjen miqësore me Estoninë, Elseid Hysaj ka filluar pushimet pas një pjese të mirë të shokëve të ekipit.

hysaj

Mbrojtësi është nën shoqërinë e gruas së tij dhe disa njerëzve të afërt.

27- vjeçari ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” teksa shihet në një resort luksoz me gruan e tij, Florenca Lestakaj dhe fotoja ka një zemër si mbishkrim.

 

PANORAMASPORT.AL