FOTO/ Duglas Kosta harron Koronavirusin, relaksohet në pishinë me partneren superseksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 13:01

Bota FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Duglas Kosta harron Koronavirusin, relaksohet në pishinë me partneren superseksi

Duglas Kosta harron Koronavirusin, relaksohet në pishinë me partneren superseksi Vetëm disa ditë më parë Duglas Kosta braktisi Italinë, për tu kthyer në vendlindjen e tij, në Brazil.

Kosta1

Futbollisti i Juventusit duket se i ka harruar ditët e vështira për shkak të situatës së krijuar nga Koronavirusi dhe tashmë po shijon temperaturat e larta të Brazilit.

E dashura e tij, Natalia Feliks ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke u relaksuar në pishinë së bashku me sulmuesin brazilian. Kujtojmë që ky sezon nuk ka qenë me shumë fat për Duglas Kostën, pasi është shoqëruar me dëmtime të shumta.

kosta dagllas 5

Megjithatë 29-vjeçari u rikthye titullar në ndeshjen e fundit, para se Seria A të ndërpritej për shkak të Covid-19, takim ku bardhezinjtë asfaltuan për herë të dytë në këtë sezon, Interin.

Kosta dhe e dashura kosta e dashura 6 Kosta e dashura kosta e dashura4

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com