EKSKLUZIVE/ Mbrojtja e Tiranës drejt konsolidimit, 33-vjeçari firmos edhe 1 vit tjetër me fanellën bardheblu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2024 | 20:36

EKSKLUZIVE/ Mbrojtja e Tiranës drejt konsolidimit, 33-vjeçari firmos edhe 1 vit tjetër me fanellën bardheblu

Mbrojtësi Gledi Mici ka arritur akordin për të firmosur edhe për një vit tjetër me Tiranën. Kanë qenë burime në skuadër që kanë bërë me dije për “Panorama Sport”, një fakt të tillë.  

mici

Kështu, mbrojtësi i majtë, i cili në disa raste ka luajtur edhe në qendër, do të qëndrojë te Tirana këtë sezon dhe atë në vazhdim. Më rinovimin e Micit dhe Najdovskit si dhe me afrimin e bullgarit Arhan Isuf, mbrojtja bardheblu duket se po shkon drejt konsolidimit.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"