EKSKLUZIVE/ E shkarkojnë me një telefonatë, Ledio Pano nuk është më te Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2022 | 23:55


EKSKLUZIVE/ E shkarkojnë me një telefonatë, Ledio Pano nuk është më te Partizani

Ndodh edhe kështu, që mund të fitosh kupën me një skuadër dhe pastaj të të shkarkojnë.

Ledio Pano

Partizani U—17 fitoi trofeun e Kategorisë së Parë duke mundur Dinamon dhe u ngjit në Superiore, por sot është shkarkuar nga detyra Ledio Pano.

Nga klubi e kanë njoftuar vetëm me një telefonatë: nuk je më trajneri ynë. I pyetur nga gazeta se cili ishte motivi, Pano tha se nuk kishte asnjë moetiv.

“Mora thjesht një telefonatë dhe më thanë që nuk je më trajner i skuadrës U-17.

Kaq. Nuk kam asnjë koment, sepse realisht nuk më dhanë asnjë argument. Vendimi i tyre, nuk kam çfarë bëj. Do ta respektojmë”, deklaroi shkurtimisht Pano për “Panorama Sport”.

PANORAMASPORT.AL