E divorcuar prej vitesh, Hygerta Sako “detyrohet” të publikojë foton e dasmës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 20:11

E divorcuar prej vitesh, Hygerta Sako “detyrohet” të publikojë foton e dasmës

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako, ka publikuar një foto në Instagram, duke u treguar fansave të saj sesi dukej nuse, nga martesa së cilës prej disa vitesh i ka dhënë fund.

hygerta sako

Këtë foto ajo e ka bërë publike, pasi i ka pyetur ata se çfarë dëshironin që të shihnin në profilin e saj, dhe ata i kanë kërkuar një foto me fustan nusërie.

640-0-5b963a5fefa1b

 

www.minuta90.com