Do jetë ndihmësja e një interisti/ Santareli, “hajmalia” e re e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 23:07


Do jetë ndihmësja e një interisti/ Santareli, “hajmalia” e re e Milanit

Fabricia Santareli është modelja e cila do të ketë rolin e “fatsjellëses” në “Eja tjetri”, program që transmetohet çdo ditë në “Canale 5” në Itali.

2becccf2cd230bf9b7d8fc73c1ba60a9

Emisioni në fjalë drejtohet nga një interist i deklaruar si Paolo Bonolis, ndërsa ndihmësja e tij është me Milanin.

Për shkak të pamjes, por mbase edhe të rolit, milanistët shpresojnë që bukuroshja Santareli t’i sjellë sadopak fat Ibrës me shokë në javët e mbetura të kampionatit të Serisë A.

18fker9zn4451 88424930_2919433501454142_4429821976020519235_n-Copia-Copia-2 162727084-4fbea5e9-5bb5-4301-899f-984a2d81d00b 162752215-013a29f0-a287-445d-9a43-3b3f461cc747 163687843_265577838373238_3438540791257299713_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/