Dalin foto të reja nga ditëlindja e Ikardit, shikoni çfarë bën Uanda Nara

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 21, 2020 | 18:28

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Dalin foto të reja nga ditëlindja e Ikardit, shikoni çfarë bën Uanda Nara

Bukuroshja Uanda Nara ka qenë protagonistja e vërtetë e ditëlindjes së 27 të bashkëshortit të saj, sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi.UANA

33-vjeçarja argjentinase, e cila shërben dhe si agjente e Ikardit, ka bërë një kërcim tepër sensual, duke vjedhur vëmendjen e të gjithëve, ashtu siç ajo ka dëshirë të bëjë gjithmonë.

uyuy

Pikërisht kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, kjo edhe për shkak se të dy këta personazhe kanë një njohje të madhe në botë.

klului

Wanda-Nara-Mauro-Icardi-1635283

Icardi-Wanda-Nara

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com