Bushi zyrtarizon listën për ndeshjen kundër Spanjës, ja risitë te U-21

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 14:45

Bushi zyrtarizon listën për ndeshjen kundër Spanjës, ja risitë te U-21

Trajneri Alban Bushi ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për takimin që do të zhvillohet në Kordoba, Spanjë, kundër kombëtares vendase. Ky takim luhet në kuadër të Kampionatit Europian të 2019 për moshat U-21. Vihet re se kemi të grumbulluar 5 futbollistë që luajnë në kampionatin tonë. Pjesa tjetër militojnë jashtë. Në listën e Bushit vihet re grumbullimi i Kristal Abazajt dhe Ylber Ramadanit. Mesa duket të 2 futbollistët nuk do të jenë në planet e kombëtares A të drejtuar nga Panuçi për ndeshjen ndaj Izraelit.  Ja lista e plotë:

40391313_526903984436071_8313251926913318912_n

www.minuta90.com