Bastet/ Shqipëria favorite në shtëpi, ja si variojnë kuotat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2022 | 20:32


Bastet/ Shqipëria favorite në shtëpi, ja si variojnë kuotat

Dy-tri ditë përpara sfidës me Islandën, Shqipëria shihej si jofavorite nga kompanitë e basteve, ndërsa vetëm në ditën e ndeshjes koeficientet flisnin për kuqezinjtë.

UEFA_Nations_League_Albania_Vs_Israel

Ndërkohë, në ndeshjen me Izraelin specialistët e basteve shohin favoritë Shqipërinë dhe e kuotojnë fitoren me 2.35, ndërsa fitoren e Izraelit në “Air Albania” me 3.10. Për një barazim  është vendosur koeficienti 3.20.

PANORAMASPORT.AL