Barbora paraprin Shkrinjarin dhe shijon diellin e Barcelonës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 2, 2019 | 20:16


Barbora paraprin Shkrinjarin dhe shijon diellin e Barcelonës

Interi luan sot në Ligën e Kampionëve kundër Barcelonës, në 21:00 në “Camp Nou”.

Barbora

Barbora, partnerja e mbrojtësit zikaltër Milan Shkrinjar, ka paraprirë lojtarin dhe skuadrën për t’i dedikuar vetes disa momente relaksi në qytetin spanjoll.

SPORT-PREVIEW-SKRINIAR

Më pas në rrjetet sociale ka publikuar disa fotografi me kostum për kënaqësinë e ndjekësve.

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com