Atalanta e Berishës e kthen në stërvitje, 30 minuta për Qakën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 2, 2018 | 22:32

Atalanta e Berishës e kthen në stërvitje, 30 minuta për Qakën

Atalanta ka marrë një fitore tenistike përballë Sarajevos në fushën e kësaj të fundit. Italianët janë impenjuar maksimalisht duket fituar 0-8 në Bosnje.

etrit-berisha-tregon-me-dore-atalanta

Berisha ka qenë i pranishëm në fushë për 90 minuta dhe i është dashur të ndërhyjë vetëm 2 herë. Megjithatë kjo ndeshje nuk ka pasur shumë histori. Atalanta do të ndeshet me fituesen e çiftit Hapoel Haifa-Hafnardjordur.

Qaka është aktivizuar në minutën e 59-të. Steaua ka arritur të fitojë me rezultatin 4-0 dhe është kualifikuar për më tej. Ai ka pasur detyrën të kontrollojë rezultatin pasi Steaua kishte fituar edhe të parën me rezultatin 0-2.

gigi-becali-l-a-criticat-pe-kamer-qaka-2-1024x768

Ndërkohë Elis Bakaj është zëvendësuar në minutën e 64-të për ekipin e tij Shaktjor Soligorsk. Ndeshja është aktualisht 1-1 dhe po shkon drejt shtesave.

www.minuta90.com