Gjashtë përballje të luftuara, mësoni ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore U-21

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 1, 2021 | 10:12


Gjashtë përballje të luftuara, mësoni ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore U-21

Sot priten të luhen 6 ndeshje të Kategorisë Superiore të U-21.

kastrioti u-21

Ndeshja e parë që pritet të startojë është Kastrioti-Akademia e Futbollit që pritet të nisë me fillim nga ora 11:00. Në orën 12:00 Dinamo pret në shtëpi Laçin.

Në orën 13:00 priten të luhen 3 sfida, Apolonia-Kukësi, Tirana-Bylis dhe Vllaznia-Teuta. Dhe në orën 14:00 do të sfidohen Football Republic-Shënkolli.

Ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore U-21 –

Kastrioti-Akademia e Futbollit | 11:00

Dinamo-Laçi | 12:00

Apolonia-Kukësi | 13:00

Tirana-Bylis | 13:00

Vllaznia-Teuta | 13:00

Football Republic-Shënkolli | 14:00

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/