ZYRTARE/ Nuk mbarojnë përforcimet, Dinamo siguron një tjetër futbollist

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 15:04


ZYRTARE/ Nuk mbarojnë përforcimet, Dinamo siguron një tjetër futbollist

Dinamo vazhdon me serinë e përforcimeve për pjesën e dytë të kampionatit.

dinamo
Pas zyrtarizimit të mesfushorit ekuadorian Hoze Andes Salazar Moskera, “Blutë” konfirmojnë dhe mbrojtësin 24-vjeçar Elvi Bogdani. Ai vjen nga klubi i Korabit duke u rikthyer te 18-herë kampionët e Shqipërisë pas 1 viti e gjysmë.

Bogdani është përforcimi i shtatë në këtë merkato i Dinamos.

dinamo
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com