ZYRTARE/ Në rrugën e duhur drejt Superiores, Kastrioti prezanton dy prurjet e reja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 21, 2020 | 21:05


ZYRTARE/ Në rrugën e duhur drejt Superiores, Kastrioti prezanton dy prurjet e reja

Kastrioti konfirmon dy blerjet e para të merkatos së janarit.

Beselidhja-Kastrioti

Krutanët kanë firmosur me ish-futbollistin e Laçit dhe Partizanit B Indrit Prodanin dhe futbollistin e Shkëndijes së Tiranës Franci Lenën.

Ekipi i drejtuar nga Ramadan Ndreu po bën një sezon mjaft të mirë në Kategorinë e Parë, grupi A ku kryeson me 26 pikë dhe është në rrugën e duhur për t’u ngjitur në Kategorinë Superiore.

KASTRIOTI

PANORAMASPORT.AL 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com