Zbardhet kalendari i moshave, ja kur do të luhen takimet e kësaj jave

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 15, 2018 | 9:30

Zbardhet kalendari i moshave, ja kur do të luhen takimet e kësaj jave

Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë për futbollin e moshave U-19 & U-17 , grupi A dhe grupi B për Superioren dhe grupi B për Kategorinë e Parë për këtë javë futbollistike.

u-19

Më poshtë do të gjeni kalendarin e ndeshjeve, datën, orën dhe vendin se ku do të zhvillohen:





www.minuta90.com