VIDEO/ Vërshëllejnë himnin e Islandës, tifozët turq shtangin me veprimin e tyre

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 14, 2019 | 19:03


VIDEO/ Vërshëllejnë himnin e Islandës, tifozët turq shtangin me veprimin e tyre

Është duke u luajtur në këto momente ndeshja mes Turqisë dhe Islandës, e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020. Kujtojmë se të dyja këto kombëtare gjenden në të njëtin grup me Kombëtaren tonë.

islandsjdjdjd

Tifozët turq në momentin që është dëgjuar himni i Islandës, kanë vërshëllyer gjatë gjithë kohës, duke e bërë shumë të vështirë dëgjimin.

Kjo sjellje e tifozëve turq, është pasqyruar dhe ka shtangur mediat e huaja, por ende nuk dihet se çfarë e shkaktoi këtë veprim nga ana e tyre.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com