VIDEO/ Trajneri i Ganës në delir pas fitores, kërkon të bëjë foto me sulmuesin korean

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2022 | 20:27

VIDEO/ Trajneri i Ganës në delir pas fitores, kërkon të bëjë foto me sulmuesin korean

Sulmuesi i Koresë së Jugut, Son nuk mbajti dot lotët pas humbjes ndaj Ganës në Botërorin e Katarit.

g

Por një moment special ka ndodhur pas kësaj sfide.

Trajneri i Ganës, Otto Addo ndihej i lumtur për fitoren e ekipit të tij, aq sa kërkoi të bënte foto me futbollistin e Koresë, i cili nuk ishte në një gjendje të mirë emocionale.

Disfata e koreanëve bën që të kenë mision të vështirë kualifikimin, pasi kanë vetëm 1 pikë dhe janë në vendin e fundit.

 

PANORAMASPORT.AL