Video/ Teuta nuk duron, tre lojtarë dhe zv/trajneri zbresin në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 19, 2020 | 19:23

FB Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Teuta

Video/ Teuta nuk duron, tre lojtarë dhe zv/trajneri zbresin në fushë

Megjithëse kampionati shqiptar i futbollit është ndëprerë njësoj si në mbarë Europën dhe lojtarët janë urdhëruar të qëndrojnë të izoluar në banesat e tyre, disa prej pjesëtarëve të skuadrës së Teutës kanë sfiduar gjendjen alarmante dhe kanë shkuar të stërviten në stadiumin e qytetit të Durrësit “Niko Dovana”.

Teuta goli ndaj Partizanit

Kapiteni Renato Arapi, mesfushorët Arbër Çyrbja dhe Fabian Beqja së bashku me zv/trajnerin e Teutës Bledar Hodo kanë kryer stërvitje individuale në “Niko Dovana”, ndërkohë që janë argëtuar duke zhvilluar një lojë midis tyre.

ZAMIR QYPI
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com