VIDEO/ Të izoluar në shtëpi prej koronavirusit, futbollisti i Teutës mesazh me stërvitje për qytetarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 16, 2020 | 19:36

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Teuta Video

VIDEO/ Të izoluar në shtëpi prej koronavirusit, futbollisti i Teutës mesazh me stërvitje për qytetarët

Futbollisti i Teutës Arbër Çyrbja i është bashkuar fushatës sensibilizuese ” të qëndruar në shtëpi” për të shmangur infektimin e mundshëm dhe përhapjen e koronavirusit.

cyrbja teuta

Në një video të publikuar në faqen zyrtare të klubit durrsakt, 26-vjeçari stërvitet në shtëpi duke improvizuar një portë me dy statuja dhe shënon.

Nëpërmjet këtij mesazhi, ai dhe klubi durrsak u bëjnë thirrje të gjithë qytetarëve për të gjetur mënyra të ndryshme për të shmangur frikën dhe panikun prej koronavirusit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com