VIDEO/ Plas grushti në shkallët e stadiumit të Roterdamit, tifozët polakë përleshen me njëri-tjetrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2022 | 12:38


VIDEO/ Plas grushti në shkallët e stadiumit të Roterdamit, tifozët polakë përleshen me njëri-tjetrin

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në sfidën midis Holandës dhe Polonisë në shkallët e stadiumit të Roterdamit.

pjimage (65)

Me anë të një videoje që u bë virale në rrjet, shihet se si disa tifozë polakë përleshen me njëri-tjetrin duke mos i kursyer as grushtet dhe shqelmat.

Pasojat e kësaj zënke nuk dihen ende përse kanë ardhur, ndërkohë që çështja është vënë nën hetim nga autoritetet përkatëse.

PANORAMASPORT.AL