VIDEO/ Momente paniku në sfidën Teuta-Kastrioti, futbollisti humbet ndenjat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2020 | 23:34


VIDEO/ Momente paniku në sfidën Teuta-Kastrioti, futbollisti humbet ndenjat

Momente paniku në minutën e 77-të të ndeshjes Teuta-Kastrioti, ku lojtari i Kastriotit Sokol Neziri humbi ndjenjat për pak çaste pas përplasjes me Lorenco Vilën.

neziri

Pas afërsisht 5 minutash Neziri u rikthye përsëri në fushën e blertë. Kjo falë ndërhyrjes së shpejtë të dy stafeve mjekësore. Futbollisti i skuadrës krutane, vijoi minutat e mbetura normalisht.

Momente paniku, Neziri humbet ndjenjat on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/