VIDEO/ I surprizon të gjithë me veshjen e tij, sulmuesi i Sitit shfaqet si një… sheik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 12, 2020 | 16:24


VIDEO/ I surprizon të gjithë me veshjen e tij, sulmuesi i Sitit shfaqet si një… sheik

Kun Aguero është një nga lojtarët më të rëndësishëm te Mançester Siti, të cilëve iu ka dhurar shumë pikë me golat e tij.

agu

Përveç fushës së lojës, sulmuesi argjentinas dhuron spektakël edhe jashtë saj. Së fundmi Aguero është shfaqur me një veshje të veçantë.

31-vjeçari është në makinën e tij në Dubai, teksa mban edhe një veshje tradicionale arabe, nëpërmjet të ciles duket si një sheik.

Lojtari pas problemeve kohët e fundit, së shpejti pritet të rikthehet në fushat e lojës, për t’i dhënë një ndihmë skuadrës së tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com