VIDEO/ Gavazaj debat me Duron, lojtari i Kukësit nuk përmban dot inatin e zëvendësimit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 26, 2020 | 20:43

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Gavazaj debat me Duron, lojtari i Kukësit nuk përmban dot inatin e zëvendësimit

Enis Gavazaj është revoltuar pa masë pasi u zëvendësua në minutën e 76-ë të takimit Kukësi-Partizani 1-0.

stoli

Anësori i verilindorëve debatoi me trajnerin e tij Shpëtim Duro në vijën anësore duke i kërkuar shpjegime se përse duhej të zëvendësohej me shokun e skuadrës Bruno Lulaj.

Më pas, ai ka vazhduar debatin edhe në stol duke goditur i nevrikosur pankinën.

Gavazaj protesta on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com