VIDEO/ Festimi “i pamundur” i Dele Alit, kërkon ta bëjë dhe Lorik Cana, por…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 16:32

VIDEO/ Festimi “i pamundur” i Dele Alit, kërkon ta bëjë dhe Lorik Cana, por…

Tashme festimi i pamundur i Dele Alit është kthyer në një veprim viral në rrjetet sociale. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë provuar dhe nuk kanë mundur ta bëjnë por të shumtë kanë qenë dhe ata që kanë arritur ta bëjnë.

bandicam 2018-08-23 16-28-50-491

Ndërkohë këtë festim e ka provuar dhe ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Lorik Cana i cili duket se bën pjesë te grupi i parë. Ai nuk ka arritur ta bëjë dot këtë dhe e ka kaluar me të qeshur këtë moment.

cana on Vidnews.

www.minuta90.com