VIDEO/ Festa në Durrës, Tan Mezja e djeg për fitoren e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2022 | 21:00


VIDEO/ Festa në Durrës, Tan Mezja e djeg për fitoren e Milanit

Të shumtë kanë qenë tifozët shqiptarë, që kanë festuar titullin kampion të Milanit, pas plot 11 vitesh. Por një ndër më specialët e kuqezinjve në Shqipëri, është padyshim, personi i njohur me emrin Tan Mezja, videot e tij janë virale në rrjetet sociale, teksa Tani, njihet për lidhjen e ngushtë shpirtërore me klubin kuqezi dhe për ofendimet karakteristike ndaj gjyqtarëve.

Tan Mezja

Dita e sotme ka qenë një ditë festë për tifozin durrsak, i cili e ka festuar me flakadan këtë titull kampion mëse të merituar. Për më tepër shikoni videon e festës së Tan Mezes në qytetin e Durrësit.

 

PANORAMASPORT.AL