Video / Fernando Santos apo Ronaldo? Kush është trajneri?

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2016 | 14:40

Video / Fernando Santos apo Ronaldo? Kush është trajneri?

FBL-EURO-2016-MATCH51-POR-FRA

Kristiano Ronaldo ka një të ardhme si trajner dhe ylli i Portugalisë e tregoi këtë më së miri gjatë finales kundër Francës.

topshot-fbl-euro-2016-match51-por-fra_52e8c0a2-4723-11e6-a5ed-4b8bf40e703f

Në minutat e fundit të sfidës, futbollisti ka treguar talentin e tij edhe në këtë “profesion” duke shpërndarë urdhra edhe më shumë se vetë trajneri Fernando Santos për shokët e ekipit.

545931196-manager-fernando-santos-and-cristiano-ronaldo-of.jpg.CROP.promo-xlarge2

Ai dha vazhdimisht udhëzime që të ktheheshin në mbrojtje apo të qetësonin lojën derisa të vinte vërshëllima përfundimtare.





www.minuta90.com