VIDEO/ E ardhmja e CR7-ës, Xheorxhina Rodriguez zbulon lajmin e bujshëm. Ja çfarë do të ndodhë me ylli portugez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 30, 2021 | 23:17


VIDEO/ E ardhmja e CR7-ës, Xheorxhina Rodriguez zbulon lajmin e bujshëm. Ja çfarë do të ndodhë me ylli portugez

Xheorxhina Rodriguez, partnerja e Kristiano Ronaldos, ka hedhur dritë mbi të ardhmen e yllit portugez, duke ngrohur zemrat e tifozëve bardhezinj. Gjatë xhirimeve të një dokumentari për jetën e saj, bukuroshja seksi, ka zbuluar në mënyrë krejt spontane se Ronaldo do të vijojë të jetë pjesë e Juventusit.

juventus

E pyetur për të ardhmen e partnerit të saj, modelja nuk hezitoi as për një moment, duke konfirmuar me besim të plotë dëshirën e yllit portugez për të qëndruar te Juventus.

“Se queda (Do të qëndrojë)”, u përgjigj Xheorxhina, duke hedhur poshtë zërat për lamtumirën e mundshme të CR7 nga Juventusi pas rikthimit të trajnerit Alegri.

PANORAMASPORT.AL

 


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/