Përveç borxheve, te Vllaznia duhet të përballen edhe me tifozët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 25, 2018 | 12:44

Përveç borxheve, te Vllaznia duhet të përballen edhe me tifozët

Duket se te Vllaznia gjërat nuk po shkojnë shumë mirë. Përveç borxheve tani drejtuesit e klubit do të duhet të përballen edhe me fansat e klubit shkodran. Në skuadër po bëhen seleksionimet e lojtarëve nga stafi teknik i drejtuar nga Hasan Lika.

408468_TS_25-08-18_7889130012_

Për momentin ka më shumë lojtarë dhe kanë filluar edhe largimet e para. Të huajt nuk janë seleksionuar. Por për tifozët këto grumbullime nuk janë të duhurat pasi në lista gjenden emra të lojtarëve të cilët janë nipërit e nëpunësve të bashkisë dhe të afërt të të fortëve të qytetit.

hdfgdfkgdf

www.minuta90.com